Meksikas WRC uzvaru izcīna Ožjē, Mīke pēc avārijas atkrīt uz trešo vietu

Go4speed 11.03.2018 - 21:32 Meksikas WRC uzvaru izcīna Ožjē, Mīke pēc avārijas atkrīt uz trešo vietu

Svētdien vakarā noslēdzies Meksikas WRC rallijs. Noslēdzošajā dienā sportistiem bija jāveic trīs ātrumposmi. Dienas pirmajā posmā pārliecinoši ātrākais bija Jari-Mati Latvala, kas viņam kopvērtējumā ļāva pakāpties uz astoto vietu.

Neveiksmīgs šis posms izvērtās Krisam Mīkem, kurš kādā no līkumiem saslīdēja uz bruģa, noskrēja no ceļa un apvēlās uz sāniem. Kamēr skatītāji apvēla atpakaļ auto, tika zaudētas vērtīgas sekundes, kā rezultātā divus posmus pirms finiša Mīke kopvērtējumā zaudēja otro vietu un atkrita uz trešo pozīciju.

21.posmā ātrākais bija Ots Tanaks, kurš pēc finiša atzina, ka šajā posmā esot pārbaudījis pāris vietas priekš Power Stage posma. Noslēdzošajā Power Stage dopā Tanaks un Noivils atkal izspēlēja viltību (tādu pašu viltību Zviedrijā izspēlēja Ožjē), jo sportisti nedevās trasē sev norādītajā laikā. Abi braucēji par to saņēma laika sodu, kas kopvērtējumā neiespaidoja viņu pozīcijas. Un šoreiz šāds gājiens attaisnojās, jo Tanaks bija ātrākais braucējs posmā, par ko viņš nopelnīja papildus piecus punktus.

Taču kopvērtējumā nekas nemainījās – otro uzvaru šajā sezonā izcīnīja Ožjē, otrais, neskatoties uz pārsistu riteni Power Stage posmā, palika Sordo, bet trešais – Mīke. Augsto piekto vietu izcīnīja Lēbs, kas ir lielisks rezultāts, neskatoties uz to, ka pēdējo WRC ralliju Lēbs veica vien 2015.gadā.

WRC2 klasē uzvarēja Pontus Tīdemans, bet piektais palika Kalle Rovanpera.

Nākamais posms aprīļa sākumā notiks Korsikas salā.