Zviedrijas WRC rallija pirmo posmu ar ātrāko laiku sāk Tanaks (VIDEO)

Go4speed 15.02.2018 - 23:18 Zviedrijas WRC rallija pirmo posmu ar ātrāko laiku sāk Tanaks (VIDEO)

Ceturtdienas vakarā ar pirmo Superspeciālo ātrumposmu startēja Zviedrijas WRC rallijs. Šī posma garums bija nepilni divi kilometri, kurus visātrāk veica igaunis Ots Tanaks.

''Mēs centīsimies cīnīties. Šis ir viens no maniem mīļākajiem rallijiem. Ņemot vērā šī gada apstākļus, kad ir daudz sniega, mēs noteikti cīnīsimies uz maksimumu,'' tā saka Ots Tanaks.

0,3 sekundes viņam zaudēja komandas biedrs Jari-Mati Latvala, bet 0,6 sekundes atpalika Mads Ostbergs. ''Būtu lieliski, ja varētu cīnīties par uzvaru, taču šeit ir daudz labu braucēju. Ceru, ka pamodīšos labā noskaņojumā,'' tā Jari-Mati Latvala. Devīto vietu, līderim zaudējot nepilnas 2,5 sekundes, izcīnīja čempionāta līderis Sebastjans Ožjē.

RC2 jeb R5 klasē ātrākais WRC2 čempions Pontus Tīdemans, bet augsto ceturto vietu ieņem Pasaules rallijkrosa čempions Johans Kristofersons, kurš savam tautietim zaudēja tikai 0,8 sekundes. Visbeidzot RC4 klasē, kur sportisti brauc ar R2 klases auto, trešais ātrākais laiks igaunim Kenam Tornam, bet lietuvietis Deividas Jocius ieņēma priekšpēdējo 17.vietu, no līdera atpaliekot desmit sekundes.

Taču īstā cīņa sāksies piektdien, kur sportistiem būs jāveic septiņi posmi (142 km).