Go4speed 12.12.2017 - 16:03 Oficiāli: Kalle Rovanpera nākamsezon startēs 'Škoda Motorsport' rūpnīcas komandā

Otrdien oficiāli kļuvis zināms, ka divkārtējais Latvijas rallija čempions Kalle Rovanpera nākamgad startēs ''Škoda Motorsport'' rūpnīcas komandā. Bez 17 gadus vecā Rovanperas komandā brauks vēl tādi braucēji kā Juso Nordgrens, Pontus Tīdemans, Ole Kristians Veibijs un Jans Kopeckis. Jāatzīmē, ka Rovanpera sava vecuma dēļ 2018.gada sezonā nedrīkstēs startēt visos WRC2 posmos. Šobrīd vēl nav zināms, cik daudz un kuros posmos startēs Rovanpera.

Atgādināsim, ka Kalle Rovanpera pagājušajā gadā un šosezon startēja ar ''Škoda Fabia R5'', izcīnot vairākas uzvaras, bet sezonas noslēdzošajās trijās sacensībās Kalle brauca ar ''Ford Fiesta R5'', ar kuru somu braucējam tik labi neklājās. Tikmēr 21 gadu vecais Nordgrens tikai šosezon debitēja pie ''Škoda Fabia R5'' stūres, kopā aizvadot sešus rallijus. Labākais rezultāts WRC čempionātā tika sasniegts Spānijas WRC, kur jaunais somu talants WRC2 klasē finišēja ceturtajā vietā.

Tikmēr Pontus Tīdemans šogad kļuva par WRC2 čempionu, kamēr Kopeckis šogad kārtējo reizi kļuva par Čehijas čempionu, bet WRC2 ieskaitē, nestartējot visos posmos, čehu pilots ieņēma ceturto vietu.