Vilsons: Kad aiziešu no darba, būs Ožjē jāpiedāvā kļūt par M-Sport vadītāju

Go4speed 02.11.2017 - 23:34 Vilsons: Kad aiziešu no darba, būs Ožjē jāpiedāvā kļūt par M-Sport vadītāju
Sebastjans Ožjē un Malkolms Vilsons. Foto: atworld

Pēc Velsas WRC rallija, kurā uzvaru svinēja Elfins Evans, bet Sebastjans Ožjē kļuva par pasaules rallija (WRC) čempionu, viens no laimīgākajiem cilvēkiem bija M-Sport komandas boss Malkolms Vilsons, jo viņa komanda tikai trešo reizi izcīnīja ražotāju kausu. M-Sport ir privāta komanda, tāpēc šāds panākums vienībai ir liels notikums.

''Finišs bija emocionāls, jo bija asaras vairākas reizes – kad Ots Tanaks finišēja, mēs izcīnījām ražotāju kausu, kad Ožjē finišēja, viņš kļuva par čempionu, bet, kad finiša līniju šķērsoja Elfins Evans, viņš svinēja savu pirmo uzvaru WRC,'' fia.com mājas lapā stāsta Malkolms Vilsons.

''Šī emocionālā diena sākās pēc pagājušā gada Austrālijas rallija, kad bija zināms, ka Ožjē brauks ar mūsu auto. Tas, ka viņš varētu braukt ar mūsu auto, tā bija vieglākā daļa, bet sarežģītākā bija pārrunu daļa. Kad aiziešu no darba, tad Ožjē būs jāpiedāvā kļūt par M-Sport komandas vadītāju, jo viņš ir ļoti, ļoti labs pārrunu vedējs,'' ar humoru turpina Vilsons.

''Gribu pateikties Ožjē un Ingrasijam, jo viņi izdarīja to, kas mums bija nepieciešams. Nebiju veiksmīgs 2011.gadā, kad vēlējos viņu iegūt savā komandā. Bija sajūta, ka man vairs nebūs tāda iespēja savā komandā iegūt pasaules labāko braucēju. Nevaru jums pastāstīt to, kādas bija pārmaiņas, kad viņi pievienojās mūsu vienībai. Tā uzticēšanās un kaisle, kuru viņi atnesa komandā, bija vienreizēja. Ir viegli saprast, kāpēc viņi ir pieckārtējie čempioni.''

Vilsons atzina, ka ir priecīgs par komandu, kura savā 20 gadus ilgajā vēsturē spēja vēlreiz izcīnīt ražotāju kausu. ''Mūsu komanda sastāv no lieliskiem cilvēkiem. Šajā biznesā esam vairāk nekā 20 gadus, kur mums bija izcīnīti tikai divi tituli. Puiši paveica lielisku darbu. Kad sākām šo sezonu ar jaunajām mašīnām, zināju, ka auto izturība būs galvenā atslēga uz panākumiem. Mēs izcīnījām pjedestālu katrā rallijā un mēs esam vienīgais ražotājs, kur visi trīs mūsu braucēji spēja izcīnīt uzvaras,'' lepni turpina Vilsons.

Noslēgumā jautājot, vai Vilsons ir noslēdzis līgumus ar braucējiem, Malkolms atzina, ka ''darbs turpinās, taču nav jautājumu par to, ka, ja būs iespēja saglabāt Ožjē mūsu mašīnā, tad neko citu vairs negribēšu. Tas ir viss, ko es varu pateikt šajā sakarā. Par Evansu domāju, ka tur viss būs kārtībā.''