Velsas rallijā līderis Ožjē, Rovanperam 4.vieta WRC2 klasē

Go4speed 26.10.2017 - 22:21 Velsas rallijā līderis Ožjē, Rovanperam 4.vieta WRC2 klasē

Ar pirmo Superspeciālo ātrumposmu ceturtdienas vakarā startējis Velsas WRC rallijs. Sportistiem bija jāveic 1,49 kilometrus garš posms, kuru visātrāk veica WRC līderis Sebastjans Ožjē (''Ford Fiesta WRC '17''). 0,4 sekundes viņam zaudēja Jari-Mati Latvala (''Toyota Yaris WRC''), 0,5 sekundes atpalika Tjerī Noivils (''Hyundai i20 Coupe WRC''), bet 0,6 sekundes zaudēja Ots Tanaks (''Ford Fiesta WRC '17'').

''Īss starts, taču apstākļi nebija viegli. Piektdien būs īstā rallija diena - skaista, bet gara diena,'' tā Ožjē.

WRC2 ieskaitē ātrākais bija WRC2 klases čempions Pontus Tīdemans (''Škoda Fabia R5'') , kurš par 0,2 sekundēm apsteidza Eivindu Brinildsenu (''Ford Fiesta R5''), bet 0,4 sekundes atpalika Veibijs (''Škoda Fabia R5''). Augsto ceturto vietu savā WRC2 debijā izcīnīja Kalle Rovanpera (''Ford Fiesta R5''), kurš pēc Shakedown posma atzina, ka nav apmierināts ar savu braukšanu.

Taču galvenā cīņa sāksies piektdien, kur sportistiem būs jāveic seši ātrumposmi bez servisa parka.