Meksikas WRC rallija treniņos ātrākais Noivils (VIDEO)

Go4speed 09.03.2017 - 09:07 Meksikas WRC rallija treniņos ātrākais Noivils (VIDEO)

Ar treniņbraucieniem sācies Meksikas WRC rallijs, kas startēs naktī uz piektdienu. Šis ir pirmais grants rallijs, kurā uz starta stājās jaunās paaudzes WRC automašīnas. 5,31 kilometru garajā posmā ātrākais bija ''Hyundai'' pilots Tjerī Noivils, kurš šosezon ir ļoti ātrs, taču stabilitātes trūkums liedzis viņam izcīnīt uzvaru kādā no iepriekšējiem diviem posmiem.

1,7 sekundes Noivilam zaudēja 2016.gada WRC čempions Sebastjans Ožjē, bet 2,2 sekundes atpalika Kriss Mīke. Ceturtais finišēja čempionāta kopvērtējuma līderis Jari-Mati Latvala. Līdz ar to pirmajā četriniekā finišēja visu četru auto ražotāju spēkrati.

''Rallijs būs viltīgs, tāpēc mums jābūt ļoti, ļoti uzmanīgiem jaunās vietās. Rallijs būs slidens, jo daudzās vietās ir akmeņi. Organizatori vietām ceļus ir uztaisījuši platākus, kā rezultātā no malām akmeņi ir sastumti uz ceļa, kas to padara slidenu,'' tā Tjerī Noivils, kurš piebilda, ka šajā rallijā pēc iepriekšējām neveiksmēm viņš grib izcīnīt labu rezultātu.

''Tituls ir iespējams. Mēs vienā rallijā varam izcīnīt 30 punktus, bet līderi mums ir priekšā 40 punktus,'' saka Noivils.

Pavisam kopā uz starta izies 24 ekipāžas, kurām trīs dienās būs jāveic 19 ātrumposmi (370 km).