Ožjē izcīna kārtējo uzvaru, Ostbergs kļūdās un pazaudē trešo vietu

Go4speed 14.06.2015 - 15:26 Ožjē izcīna kārtējo uzvaru, Ostbergs kļūdās un pazaudē trešo vietu
Sebastjans Ožjē. Foto: Shacki, ewrc.cz

Par Sardīnijas WRC rallija uzvarētāju svētdien pēcpusdienā tika kronēts franču rallija braucējs Sebastjans Ožjē. Izšķirošajā dienā, kurā bija jāveic četri ātrumposmi, Ožjē spēja saglabāt lielo pārsvaru. Papildus uzvarai Ožjē izcīnīja arī trīs punktus par ātrāko uzrādīto laiku Power Stage posmā, tādējādi franču pilots trešo reizi šosezon spēja izcīnīt maksimālo punktu skaitu - 28.

Heidons Padons. Foto: @world

Savu karjeras labāko rezultātu, otro vietu, Sardīnijas rallijā izcīnīja Heidons Padons, kurš pusi no rallija bija līderis. ''Liels paldies visiem, kuri atbalstīja mani - gan mājās, gan komandā. Uz doto brīdi nevarēju cerēt uz kaut ko vairāk,'' prieku pēc finiša neslēpa jaunzēlandietis Padons, kurš šo otro vietu pielīdzināja uzvarai.

Trešo vietu izcīnīja beļģu pilots Tjerī Noivils, kamēr Mads Ostbergs, kurš pēc divām dienām bija trešais, rallija noslēdzošās dienas pirmajā ātrumposmā noskrēja no ceļa un sasita mašīnu, kas viņam turpinājumā liedza uzrādīt konkurētspējīgus laikus.

Dramatiska cīņa norisinājās WRC2 klasē. Pirms izšķirošā ātrumposma līderis bija ukrainis Jurijs Protasovs, kuram tikai 0,5 sekundes zaudēja itālis Paulo Andreči. Pēdējā ātrumposmā ātrākais bija Protasovs, kurš tādējādi izcīnīja skaistu uzvaru. Otrais palika Andreči, bet trešais Jans Kopeckis. Neveiksmīgs šis posms bija igauņu sportistiem. RC2 klasē Sanders Pērns izcīnīja 19.vietu, bet Karls Krūda bija spiests izstāties.

Nasers Al-Atija. Foto: @world

Nākamais WRC posms jūlija sākumā notiks Polijā.