Go4speed 26.04.2015 - 19:20 Mīke izcīna pirmo uzvaru WRC karjerā, Noivils un Mikelsens avarē vienā vietā (FOTO)
Kriss Mīke. Foto: Citroen Racing

Argentīnas WRC rallija noslēdzošajā dienā sportistiem bija jāveic tikai divi ātrumposmi. Pirms izšķirošās dienas līderis bija Kriss Mīke, kuram nepilnas 40 sekundes zaudēja Mads Ostbergs.

Ots Tanaks. Foto: Timo Anis Rally photography

Dienas pirmo posmu ar ātrāko laiku iesāka Andreas Mikelsens, kamēr Mīke norvēģu pilotam zaudēja 24 sekundes. Neveiksmīgi pēdējā diena iesākās tā brīža trešās vietas ieguvējam Jari Mati Latvalam, kurš pirms posma starta bija spiests izstāties tehnisku iemeslu dēļ.

Pirms izšķirošā posma Mīke Ostbergu apsteidza par 27 sekundēm. Pēdējā ātrumposmā ļoti ātrs bija Sebastjans Ožjē, kurš izcīnīja uzvaru ātrumposmā un nopelnīja papildus trīs punktus. Taču lielākā uzmanība tika pievērsta Krisam Mīkem, kurš tuvojās savai pirmajai uzvarai WRC karjerā. Pirms viņa finiša līniju šķērsoja M-Sport pilots Elfins Evans, kurš, izcīnot trešo vietu, izcīnīja savu pirmo pjedestālu WRC rallijā.

Sebastjans Ožjē. Foto: Volkswagen Motorsport

Drīz vien finiša līniju sasniedza arī angļu sportists Mīke, kurš pēc finiša izplūda asarās. ''Ko es varu pateikt. Šis bija garš un ilgs ceļš. Viens cilvēks, kurš paveica visvairāk, šobrīd nav ar mums (Mīke izplūst asarās)… Šī uzvara ir veltīta Kolinam Makrejam (Mīkes elks un skolotājs)''. Otrais šajā sarežģītajā rallijā finišēja Mads Ostbergs.