profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

Sesks/Francis Zviedrijas WRC treniņos uzrāda otro ātrāko laiku

Go4speed 13.02.2025 - 13:00 Sesks/Francis Zviedrijas WRC treniņos uzrāda otro ātrāko laiku
Foto: MVFOTO

Ar 3,44 kilometrus garu Shakedown ātrumposmu ceturtdien no rīta startēja Zviedrijas WRC rallijs. Pavisam kopā ātrākajā Rally1 klasē uz starta izgāja 11 ekipāžas, starp kurām arī Mārtiņš Sesks/Renārs Francis, kuriem šis ir tikai ceturtais starts pie Rally1 stūres.

Pirmajā iebraucienā sportisti startēja pēc tās starta vietas, pēc kādas viņi trasē dosies ceturtdienas vakarā un piektdien. Pirmajā braucienā ātrākais bija Elfins Evans, kurš startēja pirmais. 0,6 sekundes viņam zaudēja Ots Tanaks, bet trešais – Kalle Rovanpera. Seskam/Francim pirmajā braucienā astotā vieta (+6,3). Tobrīd Sesks bija ātrākais starp M-Sport Ford braucējiem.

Foto: wrc.com

Turpinājumā braucēji uzlaboja savus rezultātus un lielisks ceturtais brauciens padevās Seska ekipāžai, kura uzrādīja otro absolūti ātrāko laiku, tikai 1,4 sekundi atpaliekot no WRC čempiona Tjerī Noivila. Trešais – Ots Tanaks, kurš veica tikai divus braucienus. Jāatzīmē, ka Čīles WRC rallija treniņos Sesks arī bija otrais.

RC2 klasē ātrākais mājinieks, bijušais WRC braucējs Pontus Tīdemans, kurš par 0,3 sekundēm apsteidza igauni, pagājušās sezonas JWRC čempionu Rometu Jirgensonu. Trešais - Olivers Solbergs. Somu jaunais talants Tuka Kaupinens ierindojās 5.vietā.

Foto: wrc.com

Taču īstās cīņas sāksies šovakar, kad sportisti veiks vienu ātrumposmu (5,16 km). Tā starts 20:05 pēc Latvijas laika.

PIEDALIES RALLY BUHARIKI WRC PROGNOŽU SPĒLĒ!

Uzzini jaunumus pirmais un lasi Go4speed.lv WhatsApp

Treniņu rezultāti:


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png