Rallijsprintā Latvija noskaidroti šīgada Latvijas čempioni

Go4speed 30.09.2012 - 13:21 Rallijsprintā Latvija noskaidroti šīgada Latvijas čempioni
Čempioni brāļi Skakauski. Foto: Rihards Baumanis/Go4speed

29. un 30. septembrī Jūrmalā un Kuldīgas apkārtnē norisinājās rallijsprints "Latvija", kur sportistiem bija jāveic pēdējie astoņi šīgada ātrumposmi. Rallijsprinta kopvērtējumā uzvaru svinēja Kaspars Šimkus. Līdz ar rallijsprinta finišu, noskaidrojās arī šīs sezonas rallijsprinta čempioni.

Abu dienu garumā norisinājās sīva cīņa starp Mārtiņu Skakauski un Kasparu Šimkusu. Pēdējā ātrumposmā tomēr uzvaru izrāva Kaspars Šimkus par 2,7 sekundēm apsteidzot Skakauski un izcīnot uzvaru.

Šimkus izcīnīja arī 2. vietu A+ klasē. Foto: Rihards Baumanis/Go4speed

Līdz ar otro vietu pēdējā posmā, brāļi Mārtiņš un Andris Skakauski kļuva arī par 4WD open klases čempioniem. Aiz sevis sezonas kopvērtējumā viņi atstāja brāļus Bergmaņus, kuri šajā posmā izcīnīja tikai 4. vietu. Trešie čempionāta kopvērtējumā Gints Bremze un Toms Freibergs, viņiem rallijsprintā "Latvija" 3. vieta.

4WD klasē par čempioniem šogad kļuva Jānis Patmalnieks un Rolands Ziemelis. Vicečempionu tituls tiek Edgaram Enkuram un Ainaram Jankovičam. Trešo vietu, pēdējā posmā nestartējot, saglabāja Rimants Kalniņš un Jānis Siliņš.

Uzvarot 2WD open klasē pēdējā rallijsprinta posmā, vēl vienu čempiona titulu šogad sev nodrošināja Ralfa Sirmača un Māra Kulša ekipāža. Aiz viņiem 2WD open klasē palika Kaspars Brencis un Armands Ziemelis. Trešo vietu kopvērtējumā izcīna Atis Bruņinieks un Edgars Grīns. Viņi gan pēdējā posmā nestartēja.

Nu, jau divkārtējais čempions Ralfs Sirmacis. Foto: Rihards Baumanis/Go4speed

Savukārt 1600 klasē šogad čempiona tituls nokļūst Raivja Ozoliņa un Didža Meiera rokās. Otro vietu šajā klasē izcīnīja Mārcis Strautiņš un Gints Mūrnieks, bet, finišējot pirmais pēdējā rallijsprintā "Latvija" posmā, trešais palika Kaspars Kaņeps-Kalniņš ar stūrmani Artūru Šiminu.

Arī Go4speed komanda sveic visus jaunos čempionus!