'Rally Elektrėnai' pārliecinošu uzvaru izcīna Grjazins, Vorobjovam izstāšanās

Go4speed 08.09.2018 - 19:59 'Rally Elektrėnai' pārliecinošu uzvaru izcīna Grjazins, Vorobjovam izstāšanās

Lietuvā aizvadīts ''Rally Elektrėnai'', kas bija ne tikai Lietuvas rallija čempionāta 4.posms, bet arī sestais Polijas rallija čempionāta posms. Uz starta izgāja 57 ekipāžas, no kurām 13 startēja ar R5 tehniku. Tāpat uz starta izgāja viena latviešu ekipāža - Jānis Vorobjovs / Ivo Pūķis (BMW M3).

Pēc pirmās dienas ātrākais bija polis Miko Marčiks (''Škoda Fabia R5''), kurš par sekundi apsteidza šī brīža Somijas rallija čempionāta otrās vietas ieguvēju Tēmu Asunmā (''Škoda Fabia R5''). 18.vietu absolūti un pirmo LARČ5 klasē ieņēma Vorobjovs (BMW M3) (+10,1).

Pēc otrās dienas pirmās sekcijas vadību pārņēma Grjazins (''Škoda Fabia R5''), kuram tikai deviņas sekundes zaudēja Žala/Mālnieks (''Škoda Fabia R5''). Diemžēl pēc piektā posma tehnisku iemeslu dēļ spiests izstāties bija Vorobjovs.

Otrajā sekcijā Grjazins turpināja braukt pa priekšu, kamēr Žala pārsita riteni, kā arī vienā posmā sagriezās. Tobrīd uz otro vietu pakāpās šī brīža Somijas rallija čempionāta otrās vietas ieguvēju Tēmu Asunmā (''Škoda Fabia R5''), kamēr Žala bija trešais (+51,60).

Pēdējos sešos posmos neapturams bija Grjazins, kurš arī izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Otrais finišēja Žala (+1:33.5), bet trešo vietu izcīnīja Egons Kaurs (''Ford Fiesta Proto'') (+1:45.10). Diemžēl pirms pēdējā posma tehnisku problēmu dēļ izstājās Asunmā. Pirmās dienas līderis Marčiks ieņēma ceturto vietu (+2:15,7). Diemžēl finišu nesasniedza ASRT komandas pilots Dmitrijs Feofanovs, kurš piedzīvoja avāriju.