Rovanpera izcīna pirmo uzvaru uz asfalta, igaunim Volveram avārija

Go4speed 29.05.2018 - 18:05 Rovanpera izcīna pirmo uzvaru uz asfalta, igaunim Volveram avārija

Aizvadīts Vācijas rallija čempionāta 3.posms, kurā uz starta izgāja arī soms Kalle Rovanpera. Šis bija asfalta rallijs, kuru Rovanpera izmantoja kā treniņu pirms atbildīgākajiem sezonas asfalta rallijiem.

Uzvarējis 10 no 12 ātrumposmiem, Rovanpera, kura vidējais ātrums šajā rallijā bija 116 km/h, svinēja pārliecinošu uzvaru. Otro vietu izcīnīja Dominiks Dinkels, bet trešo vietu ieņēma Zeps Vīgands, kurš savas karjeras laikā piedalījies desmit WRC un desmit ERC posmos. Ceturtais finišēja Marijans Grībels, kurš pagājušajā sezonā izcīnīja ''ERC Junior U28'' čempiontitulu, bet gadu iepriekš šis sportists triumfēja ERC Junior ieskaitē.

Paralēli šajā rallijā norisinājās ADAC Opel Rallye kausa otrais posms, kurā zem Vācijas karoga startēja igaunis Karls Martins-Volvers. Pēc desmit posmiem igauņu braucējs starp 19 sportistiem bija savas klases līderis, taču priekšpēdējā posmā Volvers avarēja, tādējādi nesasniedzot finišu. Pirmajā posmā Volvers izcīnīja uzvaru.