Norvēģijas rallijā WRC pilots Mikelsens dod iespēju ralliju veikt stūrmanim

Go4speed 27.02.2018 - 00:16 Norvēģijas rallijā WRC pilots Mikelsens dod iespēju ralliju veikt stūrmanim
Andreas Mikelsens. Foto: No sportista privātā arhīva

Aizvadītajās brīvdienās tika aizvadīts trešais Norvēģijas rallija čempionāta posms – ''Numedalsrally''. Uz starta šajā posmā, tāpat kā iepriekšējos, izgāja vairāki vadošie norvēģu braucēji.

Starp dalībniekiem bija arī WRC pilots Andreas Mikelsens, taču šoreiz Zviedrijas WRC rallija trešās vietas ieguvējs bija stūrmanis, jo pilota lomā šoreiz iejutās Anders Jāgers, kurš parasti ir Mikelsena stūrmanis WRC čempionātā. Ekipāžas rīcibā bija ''Hyundai i20 R5''

Neskatoties uz savu debiju kā pilotam, Jāgers izcīnīja 14.vietu, sacensību uzvarētājam Ole Kristianam Veibijam (Zviedrijas WRC rallijā trešā vieta WRC2 klasē) zaudējot septiņas minūtes. Otro vietu ieņēma Marius Āsens (+40.7), bet trešais palika - Anders Grondāls (+1:00.2).

''Bija savādi atkal iejusties stūrmaņa lomā, bet Anders brauc lieliski. Cīnījos ar to, lai precīzi nolasītu stenogrammu. Taču mēs veicām visus ātrumposmus. Bija lieliska pieredze, tāpēc esmu pārsteigts par viņa braukšanu. Diena pagāja mierīgāk nekā paredzējām. Kas zina, varbūt mēs šo atkārtosim,'' tā Andreas Mikkelsens.

Atgādināsim, ka Norvēģijas rallija čempionāta 1.posmā uzvarēja Nikolajs Grjazins.