Mārtiņš Jankovskis 24.02.2018 - 17:11 'Neiksans Rallysport' komandai lielisks sniegums Krievijas rallija čempionāta 2.posmā

Sestdien norisinājās Krievijas rallija čempionāta 2.posms ''Rally Peno'', kurā uz starta ar trīs ekipāžām izgāja arī ''Neiksans Rallysport'' komanda. Pavisam kopā vienā dienā sportistiem bija jāveic 120 kilometri.

Pēc diviem ātrumposmiem līderis bija spēcīgais Sergejs Uspenskijs, kuram tobrīd 12,3 sekundes zaudēja Jānis Berķis/Edgars Čeporjus. Septītais tobrīd bija Māris Neikšāns/Anrijs Jesse. Nākamos divus ātrumposmus uzvarēja Berķis, kurš kopvērtējumā no līdera atpalika tikai 0,3 sekundes.

Taču noslēdzošajos trijos posmos Uspenskijs parādīja, kurš ir saimnieks šajos ceļos. Sportists demonstrēja lielisku ātrumu, finišā Berķi apsteidzot par 44,6 sekundēm. Trešo vietu izrāva Denis Rostilovs, bet ceturtais palika Māris Neikšāns, kurš savam komandas biedram Rostilovam zaudēja tikai sešas sekundes. Jāatzīmē, ka N4 klasē Māris izcīnīja otro vietu.

Kā portālam Go4speed atzina Neikšāns, tad rallijs esot aizritējis lieliskos ziemas apstākļos, jo trasi klāja ledus un sniegs. Māris atzina, ka, tāpat kā iepriekšējā posmā, arī šajā rallijā viņa ekipāžas galvenais uzdevums bija turēties uz ceļa un gūt prieku no rallija, tāpēc ekipāža neesot lieki riskējusi un braukusi drošā tempā.

Tāpat Māris piebilda, ka noslēdzošajā posmā, kura garums esot bijis 36 kilometri, divi no līderiem esot avarējuši, tāpēc šis posms tika veikts piesardzīgi.