Go4speed 27.01.2018 - 15:52 Lietuvas Winter Rally Vorobjovs izstājas, Vanagas un Notkus uzrāda vienādu laiku

Aizvadīts pirmais Lietuvas rallija čempionāta posms ''Winter Rally 2018'', kurā uz starta izgāja tikai 27 ekipāžas, starp kurām bija arī Jānis Vorobjovs/Ivo Pūķis, kuri trasē devās ar ''BMW M3''.

Pavisam kopā sportistiem bija jāveic septiņi posmi. Pēc četriem posmiem pārliecinošs līderis ar pilnpiedziņas ''BMW M3X'' bija Martinas Samsonas, taču piektajā posmā ekipāža bija spiesta izstāties tehnisku iemeslu dēļ. Diemžēl šajā posmā tehnisku iemeslu dēļ izstājās arī Vorobjova ekipāža, kura pirms tam kopvērtējumā ieņēma desmito vietu.

Atlikušajos posmos sīva cīņa noritēja starp Giedriusu Notku (''Mitsubishi Lancer Evo IX'') un Benediktu Vanagu (''Škoda Fabia R5''). Pirms izšķirošā posma Vanagas savu tautieti apsteidza par 7,60 sekundēm, taču noslēdzošajā dopā notika neticamais – Notkus Vanagu apsteidza par 7,60 sekundēm, kā rezultātā finišā abiem sportistiem bija vienāds laiks!

Kā ziņo lietuviešu kolēģi, tad pēc reglamenta uzvarēja Vanagas, kurš pirmajā posmā bija ātrāks par Notku. Trešais finišēja Ramūnas Čapkauskas. Jāatzīmē, ka finišu sasniedza tikai 15 ekipāžas.