Samsonas pirms Alūksnes rallija iesildās ar ceturto vietu Somijā (VIDEO)

Go4speed 14.01.2018 - 17:02 Samsonas pirms Alūksnes rallija iesildās ar ceturto vietu Somijā (VIDEO)
Samsonas/Varža. Foto: facebook.com/kaloppiralli.fi

Somijā aizvadītas rallija sacensības ''Kaloppi-ralli''. Šajās sacensībās uz starta izgāja 66 ekipāžas, kurām bija jāveic pieci ātrumposmi (33 kilometri).

Šajā rallijā nestartēja daudzas vadošās somu ekipāžas, taču uz starta izgāja vairākkārtējais Somijas rallija čempions Juha Salo (''Peugeot 208 T16 R5''), pieredzējušais Kīss Burgers (''Škoda Fabia R5''). Tāpat uz starta izgāja spēcīgais lietuviešu sportists Martinas Samsonas, kurš trasē devās ar ''Subaru Impreza WRX Sti'' automašīnu.

Rallija uzvarētājs Salo. Foto: facebook.com/kaloppiralli.fi

Uzvarot četros no pieciem ātrumposmiem, pārliecinošu uzvaru svinēja Salo, kurš finišā tuvāko sekotāju Juhu Koljonenu apsteidza par 36,6 sekundēm. Trešo vietu izcīnīja Arto Jolahti, bet uzreiz aiz goda pjedestāla finišēja Samsonas, kurš uzvarētājam zaudēja 59 sekundes.

Atgādināsim, ka Samsonas/Varža startēs arī Alūksnes rallijā, kur ekipāža skatītājus priecēs ar savu jaudīgo ''BMW M3X'' automašīnu.