Lēbam sāpīga neveiksme 'Rallye du Var' priekšpēdējā posmā

Go4speed 26.11.2017 - 23:40 Lēbam sāpīga neveiksme 'Rallye du Var' priekšpēdējā posmā
Sebastjans Lēbs trasē

Francijā noslēdzies ''Rallye du Var'', kas bija noslēdzošais Francijas rallija čempionāta posms. Trīs dienās sportistiem bija jāveic 14 ātrumposmi (183 km).

Jau ziņojām, ka pēc pirmās dienas līderis bija Metjū Arzeno (''Škoda Fabia R5''), kuram tikai 4,5 sekundes zaudēja Sebastjans Lēbs, kurš sajā rallijā startēja ar priekšpiedziņas ''Peugeot 306 Maxi''. Arī pēc otrās dienas Lēbs bija otrais, līderim Deivdam Salanonam (''Ford Fiesta RS WRC'') zaudējot 16,7 sekundes. Neveiksmīgi otrā diena iesākās līderim Arzeno, kurš avarēja.

Rallija noslēdzošajā dienā pēc diviem posmiem Lēbs līderim zaudēja vairs tikai 4,9 sekundes, bet diemžēl priekšpēdējā 13.posmā Lēbs bija spiests izstāties dzinēja defekta dēļ. Kā atzina Lēbs, tad, neskatoties uz izstāšanos, viņš ir apmierināts ar šo ralliju.

Uzvaru beigās svinēja Salanons, kurš par nepilnām 20 sekundēm apsteidza Silvainu Mihelu (''Škoda Fabia R5''). 19.vietu ar ''Aston Martin V8 Vantage GT4'' izcīnīja Fransuā Delakūrs, kamēr Žils Panici (''Peugeot 208 R5'') bija spiests izstāties tehnisku iemeslu dēļ.