Rallija laikā nav droši ēst šašliku (VIDEO)

Go4speed 07.02.2012 - 09:49 Rallija laikā nav droši ēst šašliku (VIDEO)

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika aizvadīts piektais Krievijas rallija kausa posms - ''Золотые Купола-2012''. Uz starta šajā posmā izgāja daži braucēji, kuri bieži redzami Latvijas rallija čempionāta posmos.

Pēc pirmajiem četriem posmiem vadībā atradās Vjačeslavs Prohorovs, kurš visai pārliecinoši apsteidza divas ''Vorobjovs Racing'' ekipāžas - Alekseju Mersijanovu un Aleksandru Gorelovu.

Taču sestajā ātrumposmā līderis Prohorovs noskrēja no ceļa un vadības grožus pārņēma Gorelovs. Pēc priekšpēdējā ātrumposma līderis bija Mersijanovs, kuram 6,5 sekundes zaudēja Gorelovs, taču, kā ziņo portāls almrally.ru, tad pēdējā ātrumposmā Mersijanova automašīnai pazuda piektais ātrums, kas finišā ļāva uzrādīt tikai ceturto ātrāko laiku.

Šī tehniskā iemesla dēļ par uzvarētāju kļuva Gorelovs, kurš finišā tikai par 0,8 sekundēm apsteidza Mersijanovu, bet par minūti - Alekseju Jaskovu. Ceturtais palika Mihails Ļepehovs, kuram blakus stūrmaņa krēslā sēdēja Jevgēņijs Novikovs.