Norvēģijas rallijā uzvar WRC pilots Ostbergs, Grjazinam piektā vieta

Go4speed 28.01.2017 - 19:04 Norvēģijas rallijā uzvar WRC pilots Ostbergs, Grjazinam piektā vieta

Šajā nedēļas nogalēs Norvēģijā startēja KNA Rally Finnskog, kurā sportistiem bija jāveic seši ātrumposmi (111 km). Šajā rallijā uz starta izgāja 73 ekipāžas, kuru vidū būs arī SRT komandas pilots Nikolajs Grjazins.

Bez Grjazina vēl šajā rallijā startēja tādi rallija braucēji kā Hennings Solbergs (''Mitsubishi WRC 6,5''), Mads Ostbergs (''Ford Fiesta R5''), Eivinds Brinildsens (''Ford Fiesta R5''), ''Rally Liepāja'' dalībnieks Frenks Tore Larsens (''Ford Fiesta R5''), Anders Grondāls (''Ford Fiesta R5'') u.c. Pavisam kopā šajā rallijā uz starta izgāja desmit R5 mašīnas.

Pēc trīs ātrumposmiem līderis bija WRC zvaigzne Mads Ostbergs, kuram desmit sekundes zaudēja Ole Kristians Veibijs. Tikmēr piektais bija Nikolajs Grjazins, kurš tobrīd atpalika 41 sekundi.

Turpinājumā Ostbergs nosargāja savu pārsvaru, īsā laikā izcīnot otro uzvaru. Otrais palika Veibijs, kurš Ostbergam zaudēja piecas sekundes. Trešā vieta Eivindam Brinildsenam, kurš otrās vietas ieguvējam zaudēja tikai 0,3 sekundes. Augsto piekto vietu izcīnīja Grjazins, kurš aizvadīja ļoti stabilu ralliju, jo visos posmos tika uzrādīts Top 5 rezultāts.

17.februārī Somijā notiks SM Vaakuna Ralli 2017 rallijs, kas būs ne tikai Somijas rallija čempionāta posms, bet arī pirmais ''FIA Baltic Rally Trophy'' posms. Dalību šajā rallijā apstiprinājis arī Grjazins.