Tartu rallijā sīvā cīņā uzvar Kaurs, Murakas avarē pēc finiša

Go4speed 24.09.2016 - 19:23 Tartu rallijā sīvā cīņā uzvar Kaurs, Murakas avarē pēc finiša
Murakas avārija.

Piektdien un sestdien Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās sestais Igaunijas rallija čempionāta posms, kurā uz starta izgāja 65 ekipāžas. Pēc pirmās dienas diviem posmiem līderis bija Murakas, kuram pusotru sekundi zaudēja Egons Kaurs, bet 2,7 sekundes atpalika Kaspars Koitla.

Otrajā dienā sportistiem bija jāveic deviņi ātrumposmi. Pirmajos divos posmos ātrākais bija Kaurs, kurš arī kļuva par jauno rallija līderi. Nākamajos divos posmos ar ātrākajiem laikiem apmainījās Rainers Aus un Murakas. Pēc sestā dopa joprojām līderis bija Kaurs, kuram 6,3 sekundes zaudēja Koitla, bet 7,4 sekundes atpalika Aus.

Pēc astotā posma finiša avāriju piedzīvoja Murakas, kurš tobrīd kopvērtējumā ieņēma trešo vietu. Pēdējos divos posmos ātrākais bija Aus, taču kopvērtējumā pirmo vietu saglabāja Kaurs. Otrais palika Aus, bet trešais – Kaspars Koitla. Jāatzīmē, ka pirms pēdējā posma Koitla bija otrais, taču pēdējā ātrumposmā Ausam izdevās apsteigt Koitlu. 28.vietā absolūti un piektajā EMV6 klasē finišēja Voldemārs Kalve/Matīss Lūkins.