Rallija 'Talsi' kvalifikācijā ātrākais Samsonas

Go4speed 20.05.2016 - 21:35 Rallija 'Talsi' kvalifikācijā ātrākais Samsonas

Šodien, 20. maijā, ar 3,9 kilometrus garo kvalifikācijas ātrumposmu sākās "Rally Talsi 2016". Ātrāko laiku kvalifikācijā uzrādīja lietuviešu sportists Martinas Samsonas ar pilnpiedziņas BMW automašīnu, kurš par 4,37 sekundēm apsteidza Kalli Rovanperu. Trešajā vietā kvalifikācijas ātrumposmā ierindojās Raimonds Kisiels, kurš bija arī ātrākais starp latviešu sportistiem.

Raimonds Kisiels testa ātrumposmā. Foto: Mārtiņš Vanags, MVfoto

Jānis Vorobjovs, kurš bija viens no kvalifikācijas ātrumposma favorītiem, ātrumposma beigās kādā līkumā noslāpa, pazaudējot dārgās sekundes un ieņemot 14. vietu.

Ceturto un piekto vietu kvalifikācijā ieņēma vēl divi lietuviešu sportisti - Vaidotas Žala un Deividas Jocius. Sestajā vietā ierindojās Guntis Lielkājis, kurš kvalifikācijā bija ātrākais starp Čempionu Kausa pretendentiem.

Kalle Rovanpera. Foto: Mārtiņš Vanags, MVfoto

Rīt, 21. maijā, kad norisināsies sacensību atklāšana, 14 ātrākie kvalifikācijas dalībnieki izvēlēsies starta secību pirmajai rallija dienai.

Pēc kvalifikācijas ātrumposma turpinājās testa ātrumposms, kurā ātrāko laiku uzrādīja Jānis Vorobjovs.