Motosportists Rosi Moncas rallija šovā pārspēj WRC pilotu Noivilu un izcīna 1.vietu

Go4speed 30.11.2015 - 23:20 Motosportists Rosi Moncas rallija šovā pārspēj  WRC pilotu Noivilu un izcīna 1.vietu
Rosi ar stūrmani līksmo. Foto: Valentino Rossi VR46 Official

Aizvadītajās brīvdienās Itālijā, Moncā, norisinājās Moncas rallija šovs. Trīs dienās sportistiem pa Moncas trasi un gar Moncas nacionālo parku bija jāveic deviņi ātrumposmi, kas kopā sastādīja 166 kilometrus. Līdz šim šajās sacīkstēs bija uzvarējuši tādi sportisti kā Dani Sordo, Sebastjans Lēbs, Roberts Kubica, jau pieminētais Rosi un citi.

Valentīno Rosi.

Pēc pirmās dienas diviem posmiem līderis bija WRC pilots Noivils, kuram 1,6 sekundes zaudēja Rosi, bet 3,5 sekundes atpalika astoņkārtējais motokrosa čempions Antonio Kairolī. Beidzoties otrajai dienai, līderis jau bija Rosi, kuram 33,6 sekundes zaudēja Kairolī, bet 40 sekundes atpalika Noivils. Pēdējā dienā Rosi vēl vairāk palielināja pārsvaru pār konkurentiem, tādējādi izcīnot savu ceturto uzvaru Moncas rallija šovā. Otrais palika Noivils, bet trešajā vietā finišēja Kairolī.

"Šis gads bija īpašs. Pēc pēdējām MotoGP sacīkstēm Valensijā nebiju priecīgs doties uz šejieni, jo biju piekusis, bet ar katru dienu jutos labāk, tāpēc beigās šī uzvara ir lieliska. Šajās sacīkstēs ir liels saviļņojums, bet nekāda spiediena. Ar katru gadu šīs sacīkstes sper soli uz priekšu. Arī fanu ar katru gadu ir daudz vairāk, tāpēc paldies visiem, kuri atnāca," tā Valentīno Rosi.

Tjerī Noivils

"Palikām otrie, zaudējot Rosi. Nākamgad atgriezīsimies ar pareizajām riepām, lai izaicinātu Rosi un revanšu," tā Tjerī Noivils.