Vorobjovs, atrodoties pārliecinošā vadībā, izstājas no Pleskavas rallija

Go4speed 19.09.2015 - 19:32 Vorobjovs, atrodoties pārliecinošā vadībā, izstājas no Pleskavas rallija
Vorobjovs/Troškins rallija atklāšanā. Foto: Dmitrijs Ļebedevs

Šodien Pleskavā tika dots starts 23. Krievijas kausa un 4. Baltkrievijas rallija čempionāta posmam. Sešos ātrumposmos sportistiem bija jāveic 80,28 kilometri. Par rallija uzvarētāju kļuva sportisti no Sanktpēterburgas Dmitrijs Poļivaņijs un Andrejs Rebenko. Tiesa gan, tas viņiem izdevās pēc tam, kad no rallija izstājās Jānis Vorobjovs/Georgijs Troškins.

Vorobjovs rallija vadībā nonāca jau pirmajā ātrumposmā, kad pār otrās vietas ieguvēju apsteidza par 19,5 sekundēm. Turpmākajos divos ātrumposmos pārsvars tika palielināts līdz 49,8 sekundēm. Otrajā vietā pēc trīs ātrumposmiem atradās Poļivaņijs, savukārt trešais - Aleksejs Ņegoda.

Ceturtajā ātrumposmā Vorobjovs bija spiests izstāties - sabojāts automašīnas disks neļāva turpināt tik veiksmīgi iesākot ralliju.

Vorobjova izstāšanās iemesls. Foto: Vorobjovs Racing

Atlikušajos ātrumposmos lielas izmaiņas nenotika un par pārliecinošu rallija uzvarētāju kļuva Poļivaņijs, kamēr otro vietu izcīnīja Ņegoda. Ceturto vietu rallijā un trešo klasē izcīnīja Aleksejs Lukjaņuks, kurš šoreiz sēdēja Mihaila Ļepehova stūrmaņa krēslā.

Jāatzīmē, ka šis rallijs bija ļoti ātrs, tieši trešajā ātrumposmā Vorobjova/Troškina ekipāža uzrādīja visa rallija laikā lielāko vidējo ātrumu - 141,07 kilometri stundā.