Sportists ar astoņiem pārsistiem riteņiem rallijā izcīna trešo vietu (VIDEO)

Go4speed 15.03.2015 - 00:01 Sportists ar astoņiem pārsistiem riteņiem rallijā izcīna trešo vietu (VIDEO)
Rallija uzvarētājs Nasers Al-Atija. Foto: facebook.com/NasserATeam

Aizvadītajās brīvdienās norisinājās Tuvo Austrumu rallija čempionāta otrais posms - Kuveitas rallijs. Šajā rallijā startēja visi vadošie šī reģiona piloti, no kuriem vairāki regulāri startē pasaules rallija čempionātā (WRC). Pavisam kopā uz starta izgāja 19 ekipāžas, kurām bija jāveic 13 ātrumposmi.

Halids Al-Kasīmī. Foto: @World/MCH

Pārliecinošu uzvaru šajā rallijā izcīnīja Kataras sportists Nasers Al-Atija, kuram šī sezona sākusies ļoti labi. Vispirms sportists uzvarēja Dakaras rallijā, bet pēc tam triumfēja Kataras rallijā, kā arī izcīnīja pirmo vietu Meksikas rallija WRC2 klasē. ''Esmu ļoti priecīgs, ka man izdevies turpināt manu uzvaru sēriju, kas man ļauj palielināt pārsvaru čempionātā. Man šajā posmā bija laba stratēģija, kas šoreiz strādāja. Es neriskēju, jo nav svarīgi uzvarēt visos ātrumposmos,'' tā Al-Atija.

Otro vietu izcīnīja Halids Al-Kasīmī, bet trešais finišēja Jazīds Al-Radži. Kā pēc rallija atzina Saūdu Arābijas braucējs, tad kopā viņš šajā rallijā, kas notika tuksnesī, pamanījās pārsist astoņas riepas. "Esmu pārliecināts, ka tas ir rekords pārsisto riteņu ziņā vienā rallijā," pēc finiša smaidot teica Jazīds Al-Radži.

Jazīds Al-Radži. Foto: @mchphotocz

7.vietu izcīnīja pagājušā gada Talsu rallija dalībnieks Salahs Bin Eidans.

1. Nasser Al-Attiyah (Ford Fiesta RRC) 2:33:36.1