Grjazinam uzvara arī Latvijas rallija čempionāta 2. posmā (FOTO)

Go4speed 02.02.2014 - 18:18 Grjazinam uzvara arī Latvijas rallija čempionāta 2. posmā (FOTO)

Otrās dienas seši ātrumposmi bija vienlaikus arī Latvijas rallija čempionāta 2. posms, kurā uz starta stājās 29 ekipāžas. Par uzvarētāju absolūtajā vērtējumā arī otrajā posmā kļuva Vasīlijs Grjazins, kurš izcīnīja arī augsto otro vietu Eiropas rallija čempionāta ieskaitē.

Vissīvākās cīņas Latvijas ieskaitē notika par 2. - 5. pozīciju, par kuru dienas gaitā spēkojās lietuvieši Vitautas Švedas un Rokas Kvaracejus, igaunis Jēts, krievu pilots Travņikovs un Jānis Vorobjovs.

Jēts visus priecēja ar plašu un skatāmu braukšanu. Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed

Igaunis Jēts, kurš pirmspēdējā ātrumposmā bija aizcīnījies līdz otrajai vietai, pēdējā ātrumposmā uz brīdi bija spiests apstāties un beigās ieņēma tikai 11. vietu. Līdz ar to, uz otro vietu izdevās pakāpties Jānim Vorobjovam, kuram pēdējā ātrumposmā izdevās apsteigt arī abus lietuviešus. Švedas attiecīgi šoreiz finišēja trešajā vietā, bet Kvaracejus kā ceturtais.

Vorobjovam šajā posmā arī pārliecinošs sniegums N4 klasē, kur otrās vietas īpašnieku Mersianovu viņš apsteidza par vairāk nekā trīs minūtēm.

Šādi prom no ātrumposma devās Mārtiņš Svilis. Foto: Twitter

R2 klasē  vadībā visu dienu atradās Ralfs Sirmacis, viņam arī otra uzvara Latvijas čempionāta ieskaitē. Otrais līdz pat 11. ātrumposmam turējās viņa komandas biedrs Kristaps Feldmanis, taču pārsistais ritenis 11. ātrumposmā liedza kāpt uz pjedestāla un otro vietu izcīnīja Emīls Blūms, kurš bija spiests startēt ar standarta ātrumkārbu, Sirmacim zaudējot vairāk par minūti. Trešais Nauris Bruņinieks.

Ērika Ozoliņa auto. Foto: Twitter

Gluži tāpat kā 1. posmā, Izstāšanos piedzīvoja abas 2WD klases ekipāžas. Ēriks Ozoliņš šoreiz neveiksmīgi nolauza riteni, savukārt igaunim Volveram problēmas ar degvielas sistēmu.

Tāpat neveiksmes turpināja vajāt arī Jāni Kricki, arī viņš palika bez auto riteņa, tāpat kā Oskars Laivenieks. Avāriju piedzīvoja krievu pilots Aleksanrs Mihailovs. Tehnisku iemeslu dēļ izstājās arī Edgars Balodis.