ERČ rallijā Liepājā, iespējams, redzēsim vienu no vadošajām komandām

Mārtiņš Jankovskis 29.10.2013 - 16:11 ERČ rallijā Liepājā, iespējams, redzēsim vienu no vadošajām komandām
Kreigs Brīns. Foto: ewrc.cz

Šogad Eiropas rallija čempionātā (ERČ) dominēja čehu braucējs Jans Kopeckis un viņa Škoda Motorsport komanda, kas kopā izcīnīja sešas uzvaras.

Šī gada Liepāja-Ventspils rallijā uzvarēja soms Jari Ketomā, bet otrais palika īru braucējs Kreigs Brīns, kurš pārstāvēja Saintéloc Racing vienību. Kā atzina šīs komandas vadītājs, tad nākamsezon komandas mērķos ir pacīnīties par labākās komandas nosaukumu, jo šis šogad esot bijis tikai mācību gads.

Šis Saintéloc Racing komandas braucējs klasē 6 Liepāja-Ventspils rallijā izcīnīja otro vietu. Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed

Šobrīd Saintéloc Racing komanda, kura šogad ERČ startēja ar trīs mašīnām,  cer, ka tai izdosies nākamsezon piedalīties visos ERČ posmos.

''Šis gads mums ERČ čempionātā bija mācību, jo nākamgad plānojam braukt visos posmos un uzvarēt čempionāta kopvērtējumā,'' saka Vinsents Dušērs. ''Šis ir ļoti labs čempionāts ar daudz dažādiem rallijiem gan uz grants, gan uz asfalta. Šogad mums bija laiks, lai mācītos gan šos rallijus, gan citas lietas.''

Kreigs Brīns. Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed

FIA Eiropas rallija čempionāta 2014. gada sezonas kalendārā Latvijai  paredzēts otrais posms - Rally Liepāja, kas no 31. janvāra līdz 2.  februārim norisināsies Liepājas un Kuldīgas apkārtnē.