Zvaigzne/Ozoliņš „300 ezeru rallijā” izcīna 3. vietu „Open” klasē

Go4speed 15.08.2011 - 13:20 Zvaigzne/Ozoliņš „300 ezeru rallijā” izcīna 3. vietu „Open” klasē

Svētdienas vakarā Lietuvā noslēdzās „300 ezeru rallijs”, kurā uzvarēja lietuvietis Vitautas Švedas. Vienīgā Latvijas ekipāža Valts Zvaigzne/Mārtiņš Ozoliņš kopvērtējumā palika devītie, bet savā „Open” klasē - trešie.

Portāls „Go4speed” pirms šī rallija jau vēstīja, ka uz šo posmu Zvaigzne devās ar jaunu stūrmani - Mārtiņu Ozoliņu. Pēc pirmajiem diviem dopiem vadībā bija Dominikas Butvilas, taču trešajā dopā sportists piedzīvoja avāriju un izstājās. Pēc ceturtā dopa līderis bija Deividas Jocius, kurš par pusminūti apsteidza Švedu.

Taču piektajā dopā arī Jocius piedzīvoja avāriju un bija spiests izstāties. Līdz ar to pēc pirmās dienas Švedas kopvērtējumā par 31 sekundi apsteidza Vasīlija Grjazina ekipāžu. Zvaigzne/Ozoliņš pēc pirmās dienas absolūtajā kopvērtējumā ieņēma 16. vietu, bet Open klasē ekipāža bija sestajā pozīcijā.

Otrajā dienā Zvaigzne/Ozoliņš kāpināja tempu un beigās, dažiem konkurentiem vēl izstājoties, ekipāža kopvērtējumā ieņēma devīto vietu, bet Open klasē tā palika trešajā vietā.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Švedas, kurš finišā Roku Lipeiķi apsteidza gandrīz par minūti un 20 sekundēm. Trešais – Ramūnas Čapkauskas.