Mārtiņš Jankovskis 09.08.2013 - 07:14 300 ezeru rallija treniņos ātrākais Švedas, no latviešiem labākais Svilis (VIDEO)

Jau šodien Lietuvas pilsētas Zarasai apkārtnē norisināsies Lietuvas rallija čempionāta 5.posms, kā arī Latvijas rallija čempionāta (LRČ) 6.posms un Baltkrievijas rallija čempionāta trešais posms.

Dominikas Butvilas. Foto: Andrius Laucius

Ceturtdienas vakarā notika 300 ezeru rallija treniņbraucieni, kuros startēja vairāk nekā 40 ekipāžas. Ātrākais 3,37 kilometrus garajā trasē bija viens no šī rallija galvenajiem favorītiem Vitautas Švedas, kurš savā labākajā braucienā tuvāko sekotāju Martinu Samsonu apsteidza par sekundi. Trešais palika Dominikas Butvilas. No latviešu braucējiem augstāko rezultātu uzrādīja Mārtiņš Svilis, kuram piektais rezultāts. Astotajā vietā ierindojās Aivis Egle, kurš līderim zaudēja nepilnas piecas sekundes.

Mārtiņš Svilis treniņu laikā. Foto: Ramunas Kliaudaitis

Pavisam kopā uz starta izies ap 100 ekipāžām, no kurām 21 ekipāža startēs zem Latvijas karoga. Šodien sportisti veiks pirmos trīs posmus (27,64 kilometri). Pavisam kopā rallija dalībniekiem būs jāveic 132,25 kilometri.

Ar rallija dalībniekiem var iepazīties ŠEIT, maršruta karti var atrast ŠEIT, bet visus pārējos dokumentus var meklēt ŠEIT. LRČ kopvērtējums pēc pieciem posmiem atrodams ŠEIT.