Talsu rallija treniņos blīvi rezultāti (FOTO)

Go4speed 17.05.2013 - 21:50 Talsu rallija treniņos blīvi rezultāti  (FOTO)
A.Lukyanuk/A.Arnautov. Foto: Artūrs Igaveņš ASRT Media

Piektdienas vakarā ar Shakedown braucieniem tika dots starts Talsu rallijam, kas ir ceturtais Latvijas Rallija čempionāta posms. Visas dienas garumā sportisti iepazinās ar rallija ātrumposmiem, bet vakarā daži no sportistiem izmantoja iespēju piedalīties treniņbraucienos jeb Shakedown.

Trases garums bija nepilni seši kilometri, taču cīņas bija ļoti sīvas. Ilgu laiku ātrākais laiks piederēja lietuviešu braucējam Dominikam Butvilam, taču treniņa pēdējās minūtēs ātrāko laiku uzrādīja viens no šī rallija galvenajiem favorītiem Aleksejs Lukjaņuks. Otrais palika Butvilas (+0,47), bet trešais Mārtiņš Svilis (+0,52).

Haralds Šlēgelmilhs/Artūrs Pumpurs. Foto: Artūrs Igaveņš/ASRT Media

Devīto ātrāko laiku uzrādīja rallija debitants Haralds Šlēgelmilhs, kurš Lukjaņukam zaudēja 4,18 sekundes. 17.vietā ierindojās slovāku čempions Tomāšs Ondrejs, kurš savā labākajā braucienā Lukjaņukam zaudēja 17 sekundes. Jāpiezīmē, ka pirmos astoņus braucējus finišā šķīra tikai 1,71 sekundes. No 2WD klases braucējiem ātrākais bija Ralfs Sirmacis, bet tikai 0,40 sekundes viņam zaudēja Kristaps Feldmanis.

„Shakedown sākumā visādi sīkumi mazliet traucēja, bet tā labi. Pašsajūta gan ne pārāk. Pirms braukšanas no nesen apēstās zupas nācās šķirties," pēc treniņiem savā twitter kontā atzina Haralds Šlēgelmils.

Brāļi Mežaki Talsu rallijā startēs ar Opel Ascona automašīnu. Foto: Artūrs Igaveņš/ASRT Media

Pavisam kopā Talsu rallijā uz starta izies 62 ekipāžas, kurām divās dienās būs jāveic 114 kilometri. Sestdien, rallija pirmajā dienā, sportisti veiks sešus posmus, no kuriem skatītāji varēs redzēt visus. Rallija starts paredzēts 15:30. Ja vēl neesi izlēmis, kāpēc tev būtu jādodas uz Talsu ralliju, ieskaties ŠEIT.

Ar visiem Shakedown rezultātiem var iepazīties ŠEIT.