Samsonasam uzvara Ignalinas rallija sacensībās, Cimdiņš trešais klasē

Go4speed 24.05.2021 - 00:21 Samsonasam uzvara Ignalinas rallija sacensībās, Cimdiņš trešais klasē
Martinas Samsonas. Foto: Rally LT

Ar Martina Samsonasa uzvaru sestdien noslēdzās Ignalinas rallija kausa izcīņa. Vienas dienas sacensībās sportistiem bija jāveic astoņi ātrumposmi (56,5 km). Pavisam kopā uz starta izgāja 58 ekipāžas, no kurām astoņas brauca ar R5.

Uzvarot visos ātrumposmos, pārliecinošu uzvaru svinēja pieredzējušais Martinas Samsonas, kurš brauca ar ''Ford Fiesta N5+'' automašīnu. 33 sekundes viņam zaudēja Miko Marčiks (''Skoda Fabia Rally2 evo''), bet 48 sekundes atpalika Vladas Jurkevičius (''Skoda Fabia Rally2 evo''). Astoto vietu savā pirmajā rallijā ar ''Škoda Fabia R5'' izcīnīja Jonas Sluckus. Piekto vietu absolūti un pirmo 4WD klasē izcīnīja Ramunas Čapkauskas (''Mitsubishi Lancer Evolution IX'').

2WD+ klasē uz starta izgāja 16 ekipāžas. Ātrākais bija polis Krištofs Bubiks (''BMW M3 E46 Compact''), kuram 40 sekundes zaudēja Sauļus Trapuila (''BMW E46''). Augsto trešo vietu izcīnīja Kristers Cimdiņš/Renārs Šķenders (''BMW 330''), kuri zaudēja minūti un 15 sekundes. Historic klasē otrā vieta Viesturam Tilgasam/Viesturam Zīlem (''Lada'').