Karēlijas rallijā uzvarētāju no otrās vietas šķir 0,2 sekundes

Go4speed 23.01.2021 - 20:32 Karēlijas rallijā uzvarētāju no otrās vietas šķir 0,2 sekundes

Aizvadīts Krievijas rallija čempionāta pirmais posms – Karēlijas rallijs, kurā uz starta izgāja 59 ekipāžas. Ja pagājušajā gadā tikai pēdējā naktī pirms starta nedaudz uzsniga, tad šoreiz sniega bija ārkārtīgi daudz, kas vietām apgrūtināja braukšanu un pārvietošanos pa koplietošanas ceļiem.

Pēc pirmās dienas četriem posmiem līderis bija Iļja Lotvinovs (''Škoda Fabia R5''), kuram desmit sekundes zaudēja Prospeed komandas pilots Igors Bulancevs (''Škoda Fabia R5''). Arī otrajā dienā starp abiem braucējiem izvērtās sīva cīņa, kur pirms pēdējā ātrumposma Lotvinova pārsvars pār Bulancecu bija tikai 0,3 sekundes. Noslēdzošajā dopā par mata tiesu ātrākais bija Bulancevs, kurš arī izrāva uzvaru, Lotvinovu apsteidzot par nieka 0,2 sekundēm. Trešais palika Denis Rostilovs (''Mitsubishi Lancer Evo IX''), kurš atpalika 24,9 sekundes. Sesto vietu ar ''Lada Granta MR'' izcīnīja Pāvels Šerbakovs. Jāpiebilst, ka no Top 4 trīs piloti bieži startējuši Latvijas rallijos.

R3 klasē otro vietu izcīnīja ASRT komandas braucējs Pjotrs Turkins.