Noivilam un Brīnam uzvaras Itālijas rallijā (VIDEO)

Go4speed 04.08.2020 - 09:34 Noivilam un Brīnam uzvaras Itālijas rallijā (VIDEO)
Tjerī Noivils

Aizvadītajās brīvdienās Itālijā norisinājās ''Rally di Alba''. WRC klasē, startējot sešām ekipāžām, ātrākais bija ''Hyundai'' komandas rūpnīcas pilots Tjerī Noivils (''Hyundai i20 Coupe WRC''), kurš bija ātrākais astoņos no deviņiem ātrumposmiem. Otro vietu, zaudējot 22,4 sekundes, izcīnīja Noivila komandas biedrs Ots Tanaks (''Hyundai i20 Coupe WRC''). Trešo vietu, Noivilam zaudējot 55 sekundes, izcīnīja jaunais franču talants Luis Pjērs Lubē (''Hyundai i20 Coupe WRC''). Šīs Lubē bija pirmās sacīkstes ar ''Hyundai i20 Coupe WRC'', un šosezon sportists plāno startēt vairākos WRC posmos.

''Rally di Alba'' uz starta izgāja vairāk nekā 150 ekipāžas, no kurām 33 brauca ar R5 klases automašīnām. Īpaši kuplā skaitā šajā klasē bija pārstāvēts ''Hyundai'', jo uz starta izgāja 16 ''Hyundai i20 R5'' spēkrati.

Kreigs Brīns

Uzvarot piecos no deviņiem ātrumposmiem, ātrākais ar ''Hyundai i20 R5'' bija īru sportists Kreigs Brīns, kurš sīvā cīņā apsteidza ātro somu Jari Hutunenu (''Hyundai i20 R5''). Trešā vieta WRC pilotam Dani Sordo (''Hyundai i20 R5''), kurš Brīnam zaudēja 23 sekundes. Nikolaja Grjazina komandas biedrs WRC čempionātā Ole-Kristians Veibijs izcīnīja astoto vietu.