Noslēdzošajos rallijkrosa testos Biķerniekos ātrākais Grjazins

Go4speed 28.06.2020 - 19:31 Noslēdzošajos rallijkrosa testos Biķerniekos ātrākais Grjazins

Svētdien, 28. jūnijā, Biķernieku rallijkrosa trasē norisinājās RX testu trešā diena, kurā varēja piedalīties ikviens sportists – gan pieredzējuši sportisti, gan autosporta entuziasti. Dalībnieki tika iedalīti trīs klasēs, PRO (automašīnas ar drošības karkasu), AM (automašīnas bez drošības karkasa) un bagiji.

Pirmajos treniņos, kas norisinājās 23.maijā, ātrākais bija igaunis Kils Andre (51.430), bet otrajos treniņos nepārspēts palika Reinis Nitišs (50.964). Abi sportisti startēja ar bagijiem. Trešajos treniņos svētdien uz starta izgāja vairāk nekā 40 braucēji, kur šoreiz ātrākais bija Vasīlijs Grjazins (51.410) ar Škoda Fabia automašīnu. 0,2 sekundes viņam zaudēja lietuvietis Pauļus Pleskovas (+0.211), bet trešais - Ronalds Baldiņš (+0.386), kurš brauca ar bagiju.

Septīto vietu ar priekšpiedziņas Peugeot 206 izcīnīja Roberts Vītols, bet kārtējo reizi sevi lieliski pierādīja Maija Stakena (Ford Puma), kurai devīta vieta.

Nākamās rallijkrosa sacensības Biķerniekos paredzētas pēc vienas nedēļas (4.-5. jūlijā), kad tur norisināsies "Biķernieku Motorsporta festivāls".