Pēc ASV RX pirmās dienas līderis Solbergs, Baumanim 13.vieta

Go4speed 29.09.2018 - 22:56 Pēc ASV RX pirmās dienas līderis Solbergs, Baumanim 13.vieta

ASV aizvadīta desmitā Pasaules rallijkrosa čempionāta posma pirmā diena, kur Supercar klasē uz starta izgāja tikai 15 mašīnas. Pirmajā kvalifikācijas braucienā Jānis Baumanis savā braucienā ieņēma 4.vietu, kamēr ātrāko laiku uzrādīja Peters Solbergs. Nepilnas divas sekundes viņam zaudēja Matias Ekstroms, kamēr Pasaules RX līderis Johans Kristofersons finišēja tikai 13.vietā. Jānim pirmajā kvalifikācijā 11.vieta.

Otrajā kvalifikācijā Jānis savā braucienā ieņēma trešo vietu, kamēr ļoti ātrs bija Kristofersons, kurš tobrīd uzrādīja dienas ātrāko laiku. Otrās kvalifikācijas noslēdzošajā braucienā ātrāko laiku atkal uzrādīja Solbergs, kurš tādējādi ir līderis pēc pirmās dienas. Pēc brauciena Solbergs ar asarām acīs atklāja, ka ir ļoti laimīgs ar šo rezultātu, ņemot vērā to, ka viņš šogad bija tuvu tam, lai savas slimības dēļ izlaistu šo sezonu. Otrais ir Ekstroms, bet trešais – Lēbs. Baumanim pēc pirmās dienas 13.vieta.

Fausts darbībā

Paralēli Pasaules RX notiek arī Amerikas rallijkrosa čempionāts, kur pēc pirmās dienas divām kvalifikācijām līderis ir Taners Fausts (VW Beetle), kuram seko Stīvs Arpins (Ford Focus RS RX) un Liams Dorans (Renault Meganne).