Arnis Odiņš pēc trešā Igaunijas rallijkrosa čempionāta posma ieņem trešo vietu

Go4speed 05.06.2018 - 21:24 Arnis Odiņš pēc trešā Igaunijas rallijkrosa čempionāta posma ieņem trešo vietu

Igaunijā aizvadīts Igaunijas rallijkrosa čempionāta 3.posms, kurā ar “Lada Samara” trasē devās Arnis Odiņš, kurš pārstāvēja “Super1600” klasi.

Apvienotajā “Super1600” un “Junior1600” klasē Arnis pēc trīs kvalifikācijas kārtām ieņēma ceturto vietu. Otrajā pusfinālā Odiņam otrā vieta, kas ļāva iekļūt finālā. Šoreiz finālā Artim ceturtā vieta, kur uzvarētājam Andre Kurgam tika zaudētas gandrīz piecas sekundes. Taču atsevišķi “Super1600” klasē Arnim trešā vieta.

Pēc trīs posmiem līderis ir Kurgs (77), kuram seko Janno Ois (76) un Odiņš (48).

TouringCar finālā uzvaru izcīnīja Margo Somets (Ford Fiesta MK6), Crosskart Xtrem klasē uzvarēja Ero Nogene, bet ātrākajā Supercar klasē pirmais Raini Romets (Škoda Fabia).