Baumanis uzrāda ceturto ātrāko laiku testu otrajā dienā, Grjazins avarē

Go4speed 27.03.2018 - 19:43 Baumanis uzrāda ceturto ātrāko laiku testu otrajā dienā, Grjazins avarē

Anglijā, Silverstounā, noslēgušies Pasaules rallijkrosa čempionāta otrie oficiālie testi. Atgādināsim, ka pirmdien, testu pirmajā dienā, ātrākais bija Matiass Ekstroms, kurš uzrādīja laiku 41,601. 0,266 sekundes Ekstromam zaudēja Timijs Hansens, bet 1,153 sekundes zaudēja Jānis Baumanis, kas kopvērtējumā mūsu sportistam deva sesto vietu.

Testu otrajā dienā lija lietus, kas komandām un sportistiem deva iespēju pārbaudīt savas spējas slapjā trasē. Rīta sesijā ātrākais bija Ekstroms, kurš uzrādīja laiku 43,012. Zviedru sportists kopā veica 30 apļus. 0,4 sekundes viņam zaudēja Peters Solbergs, bet 1,3 sekundes atpalika Gerlans Šišerī, kurš trasē devās ar ''Renault Megane R.S. RX Supercar'' automašīnu. Augsto ceturto rezultātu uzrādīja Baumanis, kurš veica 17 apļus. Kopā rīta sesijā testos piedalījās 12 braucēji.

Pēcpusdienas sesijā jau ātrākais bija Andreas Bakeruds (44.807), kuram par 0,7 sekundēm izdevās apsteigt Kevinu Eriksonu. Trešo un ceturto vietu ieņēma attiecīgi Johanss Kristofersons un Sebastjans Lēbs, kuri attiecīgi veica 36 un 33 apļus. Piektā vieta Matiasam Ekstromam, bet sestais rezultāts – Baumanim, kurš Bakerudam zaudēja nepilnas divas sekundes. Kopā pēcpusdiena sesijā testos piedalījās 14 braucēji.

Neveiksmīgi testi izvērtās Vasīlijam Grjazinam, kurš kādā no līkumiem aizķēra trases iekšmalu un apgāzās uz jumta.

Sezonas pirmais posms 14.aprīli notiks Barselonā, bet nākamie oficiālie testi jūlija vidū notiks Rīgā. Šie būs vienīgie oficiālie testi, kas risināsies sezonas laikā.