Go4speed 23.09.2017 - 22:12 RallyX Nordic finālposmā Supercar klasē uzvar Olivers Solbergs, Grjazins savā klasē otrais

Sestdien Zviedrijā tika aizvadīts noslēdzošais RallyX Nordic posms. Supercar Lites klasē uzvaru izcīnīja Viljams Nīlsons, kurš tādējādi kļuva par čempionu.

Divus apļus līdz beigām piektajā vietā turējās Vasīlijs Grjazins, taču pēdējā aplī, kad par uzvaru cīnījās četri sportisti, notika vairākas kontaktcīņas un grūstīšanās. Vienā līkumā viens konkurents izbrauca ārpus trases, bet cits tikmēr aizķēra iekšmalu un uzmeta kūleni, kas uz trešo vietu ļāva pakāpties Grjazinam. Vēlāk otrās vietas ieguvējs Henriks Krogstāds saņēma sodu un tika atsviests uz sesto vietu, kas Grjazinam ļāva pakāpties uz otro vietu.

Supercar klasē lielisks starts padevās Oliveram Solbergam, kurš brauc ar jaudīgo Petera Solberga ''Citroën DS3''. 16 gadus vecais norvēģis, kuram sestdien bija dzimšanas diena, pārliecinoši visu braucienu brauca pa priekšu, tādējādi izcīnot uzvaru. Otrais finišēja Tomass Brinetsons, kurš Latvijas RX posmā izcīnīja sesto vietu Eiropas Supercar ieskaitē. Pateicoties šai otrajai vietai, Brinetsons kļuva par čempionu. Otrais čempionātā Olivers Solbergs. Jāpiezīmē, ka finālā startēja vēl divi braucēji, kuri startēja Latvijas RX posmā.