Mārtiņam Lapiņam 'RX Academy' otrajā posmā neizdodas iekļūt finālā

Go4speed 19.06.2017 - 15:30 Mārtiņam Lapiņam 'RX Academy' otrajā posmā neizdodas iekļūt finālā

Aizvadītajās brīvdienās Somijā tika aizvadīts ''RX Academy'' rallijkrosā 2.posms. Mārtiņš Lapiņš pirmajā kvalifikācijas sērijā deviņu dalībnieku konkurencē palika septītais, līderim Sami Mati Trogenam zaudējot piecas sekundes. Otrajā kvalifikācijas braucienā Mārtiņš savā braucienā četru dalībnieku pulkā izcīnīja otro vietu, kas abu grupu kopvērtējumā deva ceturto vietu.

Trešajā kvalifikācijas braucienā stiprāko grupā Lapiņš izcīnīja ceturto vietu, bet visā sērijā mūsu sportists palika astotais. Kvalifikācijas kopvērtējumā Lapiņš palika septītais. Pirmajā pusfinālā, kurā startēja pieci braucēji (otrajā četri), Lapiņš ierindojās ceturtajā vietā, kas nozīmēja to, ka finālā mūsu sportists šoreiz neiekļūst. ''RX Academy'' finālā uzvaru izcīnīja Jari Hutunens, kuram šī bija debija rallijkrosā. Jāpiezīmē, ka pirmās piecas vietas ieņēma somu sportisti.

Pēc diviem posmiem līderis ir Jesse Kallio, bet Lapiņš ir piektais.

Atgādināsim, ka ''RX Academy'' braucēji cīnās par vērtīgu galveno balvu - iespēju aizvadīt pilnībā apmaksātu 2018. gada FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta sezonu Super1600 klasē vai gūt būtisku finansiālu palīdzību dalībai RX2 klases kausa izcīņā (RX Lites mašīnas).