Portugāles RX posmā startēs trīs latviešu sportisti (PRECIZĒTS)

Go4speed 07.04.2017 - 14:34 Portugāles RX posmā startēs trīs latviešu sportisti (PRECIZĒTS)

Publicēts pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) Portugāles posma dalībnieku saraksts. Zināms, ka Pasaules RX Supercar klasē startēs 22 sportisti, kuru vidū, protams, būs arī Reinis Nitišs un Jānis Baumanis.

Šī posma ietvaros tiks aizvadīts pirmais Eiropas rallijkrosa čempionāta Super1600 klases posms, kurā dalību apstiprinājuši 30 sportisti! Šo sportistu vidū būs Artis Baumanis, kurš brauks ar ''Škoda Fabia''. Sākotnēji tika ziņots, ka startēs arī Mārtiņš Lapiņš, taču vēlāk noskaidrojās, ka FIA pieļāvuši kļūdu un Mārtiņš nebrauks. Vēl no Baltijas šajā klasē startēs viens lietuvietis un divi igauņi.

Atgādināsim, ka pagājušā gadā šīs sacīkstes, kurās uzvaru svinēja Peters Solbergs, latviešiem beidzās neveiksmīgi, jo neviens no trijiem braucējiem neiekļuva pusfinālā - Jānis finišēja 14.vietā, bet Reinis – 15.pozīcijā. Tikmēr Artis Baumanis, otrajā kārtā paliekot bez punktiem, finišēja 17.vietā.

Sezonas pirmajā Pasaules RX posmā, kas norisinājās Barselonā, Nitišs izcīnīja desmito vietu, bet Jānis palika 15.pozīcijā. Uzvarēja Matiass Ekstroms.