V.Grjazins ledus rallijkrosa sacīkšu seriāla noslēdzošajā posmā izcīna 2.vietu

Go4speed 13.03.2017 - 10:16 V.Grjazins ledus rallijkrosa sacīkšu seriāla noslēdzošajā posmā izcīna 2.vietu

Aizvadītajās brīvdienās tika aizvadīts ledus rallijkrosa sacīkšu seriāla ''RallyX On Ice'' noslēdzošais posms, kurā uz starta izgāja arī latviešu komandas “Sports Racing Technologies” pilots Vasīlijs Grjazins.

Sportists kādā no intervijām portālam Go4speed atzina, ka viņa mērķis ir kādā no posmiem kāpt uz goda pjedestāla un pacīnīties par uzvaru. Tas viņam izdevās šajā Zviedrijas posmā, kur Grjazins izcīnīja augsto otro vietu, piekāpjoties Aleksandram Vestlundam, bet aiz sevis trešajā vietā atstājot čempionāta uzvarētāju Mičelu De Jongu. Atgādināsim, ka pirmajā posmā Grjazins finišēja piektajā vietā, bet otrajā posmā ierindojās ceturtajā vietā.

''Jā, mēs to paveicām un izcīnījām otro vietu,'' priecīgi pēc finiša teica Vasīlijs Grjazins. ''Tas bija smagi. Uzvarēju visus braucienus, kā arī pusfinālu. Finālā visus sešus apļus cīnījos ar vienu no čempionāta līderiem. Sezonas kopvērtējumā palikām ceturtie. Paldies visiem par šo sezonu.''

Par čempionāta uzvarētāju kļuva Mičels De Jongs, kurš sakrāja 37 punktus. Grjazins ar 22 punktiem palika ceturtais. Pavisam kopā punktus izcīnīja 17 braucēji.

Tagad SRT komandas plānos ietilpst savest kārtībā auto un sākt gatavoties vasaras sezonai.