Brāļi Grjazini 'RallyX on Ice' otrajā posmā iekļūst finālā

Go4speed 05.03.2017 - 19:25 Brāļi Grjazini 'RallyX on Ice' otrajā posmā iekļūst finālā

Zviedrijā aizvadīts rallijkrosa ''RallyX on Ice'' sezonas otrais posms, kurās uz starta izgāja divi ''Sports Racing Technologies'' komandas piloti - Vasīlijs un Nikolajs Grjazini.

Atgādināsim, ka šajās sacīkstēs sportisti startē ar līdzvērtīgām automašīnām. Kā ziņo SRT komanda, tad abi sportisti iekļuva sacensību finālā, kur Nikolajs pēc sadursmes ar konkurentu bija spiests izstāties, bet Vasīlijs finišēja augstajā ceturtajā vietā. Uzvaru izcīnīja norvēģis Sondre Evjens.

''Mēs ar Nikolaju esam noslēguši otro rallijkrosa ''RallyX on Ice'' posmu. Ar sacīkstēm palikām ļoti apmierināti, taču Nikolajam neizdevās sasniegt finišu, jo finālā viņam bija diezgan spēcīga sadursme ar konkurentu, kā rezultātā viņam nācās izstāties. Tikmēr man viss beidzās labāk, jo finišēja ceturtajā vietā. Pavisam nedaudz pietrūka līdz pjedestālam. Taču, neko darīt. Nākamajā posmā centīšos atspēlēties,” tā savā Facebook lapā ziņo Vasīlijs Grjazins.

Pēc diviem posmiem kopvērtējumā līderis ir De Jongs (27), kuram seko Evjens (25) un Vestlunds (18). Piektais ar desmit punktiem ir Vasīlijs, bet Nikolajs, kurš startējis tikai vienā posmā, ar pieciem punktiem ir devītais.