Go4speed 07.03.2016 - 19:02 Bloks un Bakeruds pasaules RX startēs ar jaunu 600 Zs rūpnīcas būvētu auto (FOTO)
Ford: racing.ford.com

Šī gada pasaules rallijkrosa čempionātā pilnu sezonu aizvadīs Kena Bloka Hoonigan Racing Division komanda, kuras sastāvā bez ASV zvaigznes Bloka vēl brauks pagājušās sezonas Reiņa Nitiša komandas biedrs Andreass Bakeruds.

Zināms, ka abu braucēju rīcībā būs M-Sport rūpnīcā būvētais jaunais ''Ford Focus RS'', kuram būs pilnīgs Ford Performance rūpnīcas atbalsts. Zināms, ka šis auto 100 km/h sasniegs mazāk par divām sekundēm.

''Esmu ļoti priecīgs pagarināt savas attiecības ar Ford Performance,” saka Kens Bloks. ''Tas ir pilnīgi neticami, ka, startējot FIA pasaules RX čempionātā, šosezon un turpmāk saņemšu rūpnīcas atbalstu. Tas mums dos milzīgus resursus, kā rezultātā mana komanda varēs gūt labumu inženierzinātnē, pētniecībā, attīstībā un sacīkšu pieredzi dažādās jomās. Un vai jūs redzējāt to mašīnu, ko viņi uzbūvēja man, lai startētu sacensībās? Mans prāts eksplodēja, kad viņi man parādīja šo auto. Es nevaru sagaidīt to brīdi, kad varēšu sākt testēt un braukt ar šo auto.''

Līdz šim Kens Bloks ir startējis divos pasaules RX posmos, kur Norvēģijā viņš palika trešais (uzvarēja Reinis Nitišs), bet Francijas posmā Bloks ierindojās piektajā vietā. Tikmēr Bakeruds pagājušajā sezonā absolūtajā kopvērtējumā ieņēma ceturto vietu.