ASV zvaigzne Skots Spīds ar 'VW Beetle' kļūst par Global Rallycross čempionu

Go4speed 06.11.2015 - 00:23 ASV zvaigzne Skots Spīds ar  'VW Beetle' kļūst par Global Rallycross čempionu
Skots Spīds lido. Foto: Red Bull Global Rallycross

Lasvegasā trešdienas naktī nemīlīgos laikapstākļos tika aizvadīts sezonas pēdējais Red Bull Global Rallycross čempionāta posms. Pirmo uzvaru šajā seriālā šosezon izcīnīja Reiņa Nitiša komandas braucējs Džonijs Vīmans, aiz sevis atstājot vēl vienu Olsbergs MSE komandas braucēju Sebastjanu Eriksonu. Trešo vietu izcīnīja ASV sportists Skots Spīds, kurš startēja ar VW Beetle automašīnu.

Džonijs Vīmans. Foto: Red Bull Global Rallycross

Desmit apļu finālbraucienā pēc starta vadībā atradās Spīds, taču drīz vien pēc vairāku auto sadursmes, kurā cieta un no sacensībām spiests izstāties bija titula pretendents Taners Fausts, vadību pārņēma Vīmans, kurš arī beigās uzvarēja.

''Jūtos lieliski,'' saka šī posma uzvarētājs un pagājušā gada Global Rallycross čempions Džonijs Vīmans. ''Šo uzvaru gaidīju 20 sacīkstes. Tas ir neticami. Aizvadīju sacīkstes gandrīz bez nevienas kļūdas.''

''Cik lielisks veids izcīnīt čempiontitulu šajā trasē, ņemot vērā visos klimatiskos apstākļus un dramatiskos notikumus. Man ir liels prieks par Volkswagen Andretti komandas fantastisko atbalstu. Nespēju noticēt tam, ka esmu 2015.gada Global Rallycross čempions,'' tā Skots Spīds.

Global Rallycross Lites klasē par čempionu tika kronēts Nitiša komandas braucējs Olivers Eriksons.