Nitišs pēc Turcijas RX pirmās dienas trešais, Baumanis 12.vietā

Go4speed 03.10.2015 - 17:59 Nitišs pēc Turcijas RX pirmās dienas trešais, Baumanis 12.vietā
Reinis Nitišs trasē. Foto: reinisnitiss.com

Sestdien Turcijā, Stambulas F-1 sacīkšu trases kompleksā, norisinājās 11. FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posms, kur šoreiz Supercar klasē starp 21 sportistu startēja arī divi latviešu braucēji – Reinis Nitišs un Jānis Baumanis, kurš arī šajā posmā brauca ar ''Peugeot 208 WRX'' automašīnu.

Jau treniņos Olsbergs MSE komandas braucēji Andreas Bakeruds un Reinis Nitišs parādīja, ka šajā nedēļas nogalē viņu automašīnas ir gana spēcīgas, lai cīnītos par augstākajām vietām. Bakeruds treniņos bija otrs ātrākais, bet Reinis piektais. 16.vietā ierindojās Baumanis, kurš līderim zaudēja 1,5 sekundes.

Jānis Baumanis. Foto: Rihards Baumanis

Pirmajā braucienā Nitišs uzvarēja savu iebraucienu, kas kopvērtējumā viņam deva otro vietu, 0,5 sekundes aiz Timija Hansena. 12.vietā absolūti ierindojās Jānis Baumanis. Otrajā braucienā, startējot ar tā brīža ātrākajiem braucējiem, Nitišs ierindojās otrajā vietā, kas kopvērtējumā trešajā kārtā deva trešo vietu. Atkal 12.vietā finišēja Jānis Baumanis.

Līdz ar to pēc pirmās dienas līderis ir Hansens, kuram seko Matiass Ekstroms un Nitišs. 12.vietā, cīnoties ar nelielām tehniskām problēmām, ir Baumanis. Atgādināsim, ka svētdien pusfinālā iekļūs 12 ātrākie braucēji.

Svētdien sportistiem būs jāaizvada divas atlikušās kvalifikācijas kārtas, pēc kurām sekos pusfināli un fināli.