Solberga saruna ar dēlu pirms finālbrauciena vainagojās ar panākumu (VIDEO)

Go4speed 22.09.2015 - 14:19 Solberga saruna ar dēlu pirms finālbrauciena vainagojās ar panākumu (VIDEO)
Solbergs līksmo. Foto: @world

Barselonas RX posms, kuru klātienē apmeklēja ap 25 000 skatītāju, noslēdzās ar Petera Solbergu uzvaru, kuram šis bija trešais panākums šogad. Otrais palika Johans Kristofersons, bet trešais – Timijs Hansens, kurš šobrīd trīs posmus līdz sezonas beigām no Solberga atpaliek par 35 punktiem.

Pēc šīs uzvaras Solbergs bija ārkārtīgi priecīgs, jo tieši todien panākumu Zviedrijā kroskartu sacensībās izcīnīja viņa dēls Olivers Solbergs.

''Visu nedēļas nogali smagi cīnījāmies. Mehāniķi strādāja ļoti smagi, kā arī viņi izmēģināja daudz un dažādus mašīnu regulējumus. Ir fantastiskas sajūtas atkal kāpt uz pjedestāla. Uz finālu mēs pamainījām regulējumus. Man no otrās starta rindas padevās labs starts, jo es drīz vien nokļuvu priekšā. Šī uzvara man nozīmē daudz un to vēl īpašāku padara fakts, ka mans dēls Olivers šajā pašā dienā uzvarēja kroskartu sacensībās Zviedrijā. Pirms sava finālbrauciena aprunājos ar dēlu (Šodien Solberga dēlam aprit 14 gadi). Viņš mani ķircināja un teica, ka man ir jāuzvar, jo viņš uzvarēja. Domāju, tas šoreiz nostrādāja,'' prieku neslēpa Peters Solbergs.

Hansens cīņā ar Solbergu. Foto: Rihards Baumanis

Uzvarējis kvalifikācijā un pusfinālā, finālā 22 gadus vecais Hansens pieļāva nelielu kļūdu, kas viņam neļāva izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas. ''Mums šajās brīvdienās bija ļoti ātra mašīna, ko pierāda arī apļa laiki, jo brīžiem biju pārsteigts par saviem apļa laikiem. Mana pārliecība pieauga, kad finālā varēju startēt no pirmās starta rindas, taču pēc starta Solbergs nokļuva man priekšā. Pēc tam pieļāvu mazas kļūdas, kas man dārgi maksāja. Mana komanda pa radio mani dzina uz priekšu, un arī es pats mēģināju braukt, cik ātri vien varu,'' tā Timijs Hansens.

Nākamais posms no 2. līdz 4. oktobrim norisināsies Turcijā, Stambulā.