Jānis Baumanis kļūst par Igaunijas rallijkrosa čempionu SuperCar klasē

Go4speed 12.09.2015 - 18:45 Jānis Baumanis kļūst par Igaunijas rallijkrosa čempionu SuperCar klasē
Jānis Baumanis. Foto: Rihards Baumanis

Elvā aizvadīts noslēdzošais Igaunijas rallijkrosa čempionāta posms, kurā uz starta SuperCar klasē izgāja arī Jānis Baumanis. Pirmajā kvalifikācijas braucienā Baumanis deviņu sportistu konkurencē bija otrais, piekāpjoties savam Eiropas Super 1600 klases cīņu biedram un šo sacensību komandas biedram Liguram, kurš šajās sacīkstēs brauca ar trešo Reinsalu komandas Fiesta automašīnu. Kā ziņoja Baumaņa komanda, tad no rīta Jāņa auto esot niķojies.

Jānis Baumanis (#66). Foto: Rihards Baumanis

Arī otrajā braucienā Baumaņa mašīnai bija tehniskas problēmas, tāpēc arī šoreiz ātrākais bija Ligurs, bet Baumanis, zaudējot konkurentam 2,6 sekundes, palika otrais. Trešajā braucienā jau ātrākais bija Baumanis.

Finālā Baumanim no pirmās rindas padevās labs starts, taču trešajā līkumā tika pārsists ritenis, kā rezultātā Jānis zaudēja vairākas pozīcijas un finišēja piektajā vietā. Taču, neskatoties uz to, Jānis kļuva par šī gada Igaunijas SuperCar klases čempionu!