Artis Baumanis izcīna otro vietu Nīderlandes posmā

Go4speed 16.08.2015 - 20:44 Artis Baumanis izcīna otro vietu Nīderlandes posmā
Artis Baumanis. Foto: Rihards Baumanis

Nīderlandē aizvadīts Rallycross Challenge ceturtais posms, kurā startēja arī Artis Baumanis. Kā ziņo autocross.lv, tad sacīkstes Artis sāka pārliecinoši, uzvarot pirmajā kvalifikācijā gan braucienā, gan visā sērijā. Aiz viņā finišēja mājinieks Peters vande Vege, bet trešais Saņins. Kopvērtējuma līderis Zēligers palika tikai sestais. Interesanti, ka Baumaņa brauciens tika aizvadīts par divām sekundēm ātrāk nekā Super Car uzvarētāja Stepaņenko rezultāts.

Arī otrajā kvalifikācijas kārtā Baumanis izcīnīja uzvaru, par 1,6 sekundēm apsteidzot Saņinu. Tikmēr kopvērtējuma līderis Zēligers izbrauca uz starta, taču tehnikas problēmu dēļ nevarēja uzsākt braucienu. Trešā kvalifikācija Super 1600 klasē sākotnēji tika apturēta divu konkurentu avāriju dēļ, kur taisnajā gabalā abi sportisti apmeta kūleni. Atkārtotajā startā Baumanim neizdevās starts, kā rezultātā viņš nonāca aiz Saņina. Otrajā aplī Artis grunts daļā nedaudz sagriezās, zaudējot pozīciju arī Hēzenam.

Trešajā sērijā kopumā Baumanis palika ceturtais. Kvalifikācijas summā pirmais Saņins, bet otrais - Baumanis.

Super 1600 klases finālā startu uzvarēja Saņins, bet Baumanis tobrīd bija otrais. Turpinājumā Artis turēja līdzi Krievijas sportistam, taču apdzīt viņu neizdevās. Jāpiebilst, ka kopvērtējuma līderis Zēligers finālā uz starta neizgāja, zaudējot pirmo vietu absolūtajā kopvērtējumā. Šobrīd līderis kopvērtējumā ir Saņins, bet Baumanis – otrais.