Nitišs otro posmu pēc kārtas iebrauc punktos

Mārtiņš Jankovskis 07.08.2012 - 13:57 Nitišs otro posmu pēc kārtas iebrauc punktos
Reinis Nitišs. Foto: Autocross.lv

Aizvadītajās brīvdienās Beļģijā notika septītais Eiropas rallijkrosa čempionāta posms, kurā startēja arī jaunais un talantīgais Reinis Nitišs. Iepriekšējā posmā, kas notika Zviedrijā, Heljesas trasē, Reinis palika 16. vietā, tādējādi tiekot pie pirmā ieskaites punkta.

Šoreiz Eiropas rallijkrosa čempionāts pārcēlās uz Beļģiju. Kā ziņo autocross.lv, tad Reinis veica atzīstamu sacīksti, katrā no braucieniem uzrādot arvien labākus rezultātus. Pēc 14. vietas pirmajā kvalifikācijā, sekoja 13. vieta otrajā un 12. vieta trešajā braucienā. Tas mūsu sportistam deva C fināla ceturto starta vietu. Pēc brauciena Reinis saglabāja ceturto pozīciju, tādējādi beigās klasificējoties 16. pozīcija, kas deva vienu ieskaites punktu. Tagad, kad aizvadīti septiņi posmi, Reinis, pagaidām piedaloties tikai divos posmos, ar diviem punktiem ieņem 37. vietu.

SuperCars klasē uzvaru izcīnīja Timurs Timerzjanovs, aiz sevis atstājot amerikāņu zvaigzni Taneru Faustu. Jāatzīmē, ka 12. vietu izcīnīja beļģu rallija braucējs Fransuā Duvāls. TouringCars ieskaitē pirmais trijnieks zviedru braucējiem.

Visus rezultātus un kopvērtējumu var atrast šeit.