Par Austrālijas rallija čempioni negaidīti kļūst sieviete (VIDEO)

Go4speed 23.11.2016 - 22:33 Par Austrālijas rallija čempioni negaidīti kļūst sieviete (VIDEO)

Negaidīti šogad noslēdzies Austrālijas rallija čempionāts. Kā ziņo rally.com.au, tad par rallija čempioni šogad kļuva Subaru do Motorsport komandas pilote Mollija Teilore, kura savas karjeras laikā ir startējusi arī 15 WRC posmos. Šī bija pirmā sezona, kad Teilore startēja ar pilnpiedziņas auto.

Pēdējais Austrālijas rallija čempionāta posms notika Austrālijas WRC rallija ietvaros. Tajā par titulu cīnījās vairākas ekipāžas, kuru vidū bija arī Marka Pedera ekipāža, taču pēc minūtes soda saņemšanas ekipāža atkrita uz otro vietu. Finišā uzvara Teilorei, kurai 39 sekundes zaudēja Peders, bet vairāk nekā divas minūtes atpalika Beita ekipāža.

Pateicoties šai uzvarai, Teilore kļuva par Austrālijas rallija čempioni. Tikai divus punktus viņai zaudēja Simons Evans, bet Beits atpalika astoņus punktus. Kā ziņo rallija organizatori, tad šī cīņa par čempiontitulu esot bijusi sīvākā cīņa pēdējo 25 gadu laikā.

''Varu apstiprināt, ka sapņi piepildās. Mēs zinājām, ka mums noslēdzošajos divos ātrumposmos jāatdod viss, kas mūsu spēkos. Taču tad, kad saņēmām ziņu par Marka iespējamo sodu, tad viss notika kā amerikāņu kalniņos. Jebkurā gadījumā esmu priecīga par savu stūrmani un komandu, kura paveica fantastisku darbu šajā sezonā. Bija liels gods strādāt kopā ar tik profesionālu komandu, kurā ir fantastisks komandas gars,'' tā 28 gadus vecā Mollija Teilore, kura Austrālijas WRC rallija ietvaros no 59 startējušajām ekipāžām izcīnīja 13.vietu absolūti.