Sirmacis: Šoreiz Lukjaņuks vienkārši bija ātrāks

Go4speed 09.10.2016 - 20:03 Sirmacis: Šoreiz Lukjaņuks vienkārši bija ātrāks

Svētdien Kiprā ar Alekseja Lukjaņuka uzvaru noslēdzās Eiropas rallija čempionāta (ERČ) 2016.gada sezona. Otro vietu šajā posmā izcīnīja Marijans Grībels, kuram šis bija debijas rallijs ar ''Škoda Fabia R5'' auto. Trešo vietu rallijā un trešo ERČ sezonā izcīnīja Ralfs Sirmacis/Artūrs Šimins.

"Šoreiz Lukjaņuks vienkārši bija ātrāks. Taču esmu patiešām priecīgs būt uz finiša podiuma. Kipras rallijs izrādījās daudz grūtāks, kā biju gaidījis – sarežģīti un akmeņaini ceļi, milzīgi putekļi un neizturams karstums! Izturēt šādu ralliju līdz galam ir nopietns pārbaudījums jebkuram sportistam, arī man. Iegūtā pieredze Kiprā noteikti man palīdzēs turpmākajos rallijos. Kopumā šī man ir bijusi lieliska debijas sezona ar Škoda Fabia R5 – trīs uzvaras un trešā vieta arī FIA ERČ 2016. gada sezonas kopvērtējumā. Vēlos pateikt lielu paldies manai komandai „Sports Racing Technologies”, maniem atbalstītājiem un, protams, ģimenei un faniem. Bez viņiem tas noteikti nebūtu izdevies. Laikam 3 ir mans šīs sezonas skaitlis, jo arī Kiprā finišēju kā trešais,'' tā atzina Ralfs Sirmacis.

Atgādināsim, ka pēdējie divi ātrumposmi bija "Golden Stage" posmi, kuros uzvarot, varēja nopelnīt 25 000 eiro. Diemžēl viens no posmiem tika atcelts (vietējie zemnieki bloķēja ceļu), bet pēdējā posmā Ralfs un Artūrs palika otrie, par ko SRT ekipāža nopelnīja 15 000 eiro.